W dniach 21-23.VI.2019 odbywają się w klubie Game.Over finały turnieju League of Legends drużyn 3 osobowych  na mapie Twisted Treeline z pulą nagród ponad 1.500zł. Można powiedzieć, że wpisaliśmy się na e-sportowo w „Dni Ostrowca” obchodzone akurat w ten weekend. 

Do turnieju przystąpiło 16 drużyn, które od 17.VI toczyły walkę w grupach o awans do części finałowej. Po 2 miesiącach e-sportowych zmagań udało się to:

  •  ZFakturką250 (Kacper „Ciupasz”, Bartek „Slahter”, Mateusz „Martivial”)
  • Puchacze Pawła (Paweł „Iron 4 rengar”, Łukasz „Kudell”, Adam „Caymanovsky”)
  • Przewlekle Chorzy (Tymek „TymoneQ”, Dominik „Plat Soon”, Michał „Kelzi”)
  • Protect Your Virgin (Jakub „XeriousH”, Jakub „TheLennox”, Hubert „kiziaa mizia”)
  • Waśniów Maffija (Marcin „Dr Marcus”, Michał „Leonardo v1”, Mateusz „zgredekbot”)
  • Katastrofa Furgonetki (Filip „Smokle2”, Jakub „PM ME UR TITS”, Kacper „Fatbias Weight”)
  • Citans (Artur „Fnc BraVesTaR”, Kamil „FNC YenStar”, Krystian „LukSkywalkerxD”, Krzysztof „Z Krzyś Z”)
  • Radiation (Szymon „GuardiaNNYT”, Alan „GUITAR GRACZ PL”, Mateusz „BrunoKastnerXD”)

W sobotę po pierwszej rundzie rozgrywek finałowych odpadli Citans (8 m-ce) i Radiation (7 m-ce).

W drugim meczu rundy ćwierćfinałowej Przewlekle Chorzy pokonali (mimo „fizycznego” zmęczenia) 2:0 Puchacze Pawła i awansowali do półfinałów.  Puchacze Pawła spadli do LB, skąd jeszcze mają szanse na awans do finałów, jeśli wygrają wszystkie mecze.

Waśniów Maffija niestety nie mogli dotrzeć na mecz, przez co oddali walkowerem wygraną drużynie Katastrofa Furgonetki, zajmując 6 miejsce. Katastrofa awansowała do kolejnej rundy LB i czeka na zwycięzce meczu Puchacze Pawła – Protect Your Virgin, który odbędzie się ok. 14:00.

Dość wyrównana gra i remis 1:1. W decydującym meczu lepsi okazali się Puchacze Pawła zapewniając sobie przejście do kolejnego etapu turnieju, a Protect Your Virgin zakończyli rozgrywki na 5 miejscu.

Za chwilę kolejne spotkanie Puchacze Pawła – Katastrofa Furgonetki w LB o przejście do gry o 3 miejsce. 

W pierwszym meczu do 2 wygranych drużyna Puchaczy przez większość czasu utrzymywała przewagę nad Katastrofą i w 20.minucie przeprowadzili decydujący atak wygrywając mecz. W drugim meczu również przewaga Puchaczy od samego początku i szybka wygrana pozwala na dalszą grę. Katastrofa Furgonetki kończy rozgrywki na 4 miejscu.

Zaczynamy mecz o bezpośredni awans do finału pomiędzy ZFakturką250 – Przewlekle Chorzy. Po wyrównanych początkach obu gier, niestety z czasem przewagę wypracowała drużyna ZFakturką250 i wygrywając 2 mecze awansowała do ścisłego finału. Przewlekle Chorzy zagrają w LB z Puchaczami Pawła o awans do finału / 3 miejsce.

Niestety nie udało się pokonać (1:2) Puchaczy i Przewlekle Chorzy kończą rywalizację na III miejscu.

W finale po dość wyrównanym i długim meczu jako pierwszy wygraną potyczkę na swoim koncie zapisał zespół Puchacze Pawła, jednak w dwóch kolejnych spotkaniach uległ Fakturce. 

Więcej informacji na stronie turniejowej:

I Turniej League of Legends 3v3 TT Ostrowiec Świętokrzyski

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *