LAN Ostrowiec
Ostrowiecki Turniej e-Strategii OTeS.19Q2

30-31.I.2019r.

Rejestracja online otwarta. Szczegóły w dalszej części tekstu.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji  Ostrowieckiego Turnieju e-Strategii (OTeS), podczas którego wyłonimy najlepszego stratega w grze Starcraft:Remastered  (najnowsza wersja jaka wyjdzie do czasu turnieju). Gra obchodzi swoje 20 lecie i jest jedną z najlepszych strategii czasu rzeczywistego jakie powstały. Aktualnie jest darmowa, także można ściągać instalować i szkolić się – jeszcze trochę czasu zostało. W międzyczasie dla relaksu zagrać będzie można w inne gry.

Turniej odbędzie się w dniach 30-31.III.2019r. w reaktywowanym (dawne ICafe „INFO”) klubie GameOver ul. Trzeciaków 35a Ostrowiec Świętokrzyski. Turnieje z cyklu OTeS będziemy organizować kwartalnie. W tym roku zmieniamy lekko formułę turniejową. Będziemy je rozgrywać w ramach spotkań LAN’owych. Każdy uczestnik będzie miał swoje stanowisko przez cały dzień. Nie będzie potrzeby przesiadania się, zmiany sprzętu, konfiguracji, itp. Ilość uczestników: max. 24 osoby. Nie przewidujemy publiczności.

Pula nagród:
jest to turniej niekomercyjny także pula nie powala 🙂 Gotówka 150zł +10zł za każdego uczestnika (oddzielna pula do 1v1 i 2v2; do podziału wg regulaminu) oraz upominki. Nagradzamy miejsca 1-3 1v1 i 1-3 2v2. Jeśli ktoś ma ochotę wesprzeć turniej i dodatkowo zasilić pulę nagród zapraszamy do kontaktu. 

System rozgrywek:  
30.I 1v1 max. 24 graczy – najpierw gramy w 4 grupach każdy z każdym BO1, a w drugim etapie 8 osób (z miejsc 1-2) zagra Double Elimination BO3 (BO5 w finale). Jeśli nie zbierze się komplet uczestników, formuła rozgrywek może zostać zmodyfikowana. Losowanie grup bez seedowania.
31.I 2v2  max. 12 drużynSingle Elimination BO3 (BO5 w finale).

Map pool:  1v1: Neo Jade, Circuit Breaker, Tau Cross, Destination, Fighting Spirit;  2v2: Fighting Spirit, Circuit Breaker, Python, Colloseum. Wszystkie mecze w grupach zostaną rozegrane na jednej wylosowanej mapie. W dalszych rozgrywkach organizator losuje pierwszą mapę, kolejne mapy wybiera przegrany.

Transmisję z turnieju poprowadzimy na Twitch’u

Orientacyjny terminarz rozgrywek podany jest w dalszej części. W międzyczasie, jeśli czas pozwoli, zagramy nietypowe mecze typu 3v3, 4v4, będzie można zagrać na konsolach. 

Mecze rozgrywamy na „lokalnych” komputerach Face2Face ;). Istnieje możliwość podłączenia własnej klawiatury (USB)/myszki (USB)/słuchawek (2xJack) lub udział z własnym komputerem. Nie przewidujemy udziału w turnieju przez internet, jednak zastrzegamy możliwość rozegrania niektórych meczy z wykorzystaniem Battle.Net na potrzeby streamingu.

Jeśli ktoś planuje do nas przyjazd z daleka, to w Ostrowcu istnieje bardzo dobra baza hotelowa oraz restauracyjna (w pobliżu nas są 2 hotele, restauracje, kilka sklepów): mapa sytuacyjna okolicy .

Na bieżąco uzupełniamy informacje o turnieju w tym dokumencie, także zapraszamy do jego śledzenia oraz naszego profilu na FB/infocraftpl.

Biorąc udział w wydarzeniu wyrażasz m.in. zgodę na publikację swojego wizerunku i danych w internecie oraz mediach drukowanych.

Na miejscu będzie możliwość zaopatrzenia się w wodę, soki, napoje, przekąski (wafelki, chipsy, batony, ciastka itp) w rozsądnych cenach 🙂 Ok. godziny 17 pizza na wzmocnienie. Przewidujemy również przerwę w rozgrywkach turniejowych, podczas której będzie można się wybrać na obiad.

Partnerzy/Sponsorzy: (zapraszamy do współpracy)

Patronat: (zapraszamy  media do współpracy)

 

Kontakt do organizatora:  MAcSi (Maciej Sindalski) e-mail: biuro(at)infonetsc.pl tel.: 412482400

 

Zasady rejestracji:

Przed zgłoszeniem i rejestracją zapoznaj się z regulaminem imprezy: tutaj.  Zgłoszenie do turnieju jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Udział w imprezie jest odpłatny. Koszt miejscówki to 30-45zł / dobę. W razie nieobecności (bez względu na powód) opłata przepada, a mecze zostają oddane walkowerem. O rezerwacji miejsca będzie decydowała kolejność wniesienia opłat. Rejestracja dostępna na 2 sposoby: offline można zapisać się tylko u nas na miejscu w klubie (INFO NET sc, Trzeciaków 35a, Ostrowiec Św. w godz. 10-16;), oraz online. Jeśli po tym etapie do rozpoczęcia turnieju zostaną wolne miejsca, będzie można się zapisać w dniu imprezy.

Jak się zarejestrować online:

Napisz e-mail do organizatora (adres znajdziesz w regulaminie powyżej), a w nim podaj:
dla 1v1: Nick, Imię, Nazwisko, Wiek, typ stanowiska do rezerwacji (własny sprzęt, nasz pc, nasz lapek) oraz dodatkowo możesz podać Miejscowość, którą będziesz reprezentować,
dla 2v2: NazwaTeamu, oraz Nick, Imię, Nazwisko, Wiek, typ stanowiska do rezerwacji (własny sprzęt, nasz pc, nasz lapek) każdego z graczy oraz dodatkowo możesz podać Miejscowość, którą będziecie reprezentować.

Po wysłaniu maila dokonaj przelewu/wpłaty odpowiedniej kwoty na konto:
22 1140 2004 0000 3502 4998 1429 (INFO NET s.c., Trzeciaków 35a, Ostrowiec)

w kwocie* zł z tytułem: „Rezerwacja OTES.19Q2 – Nick
(do 2v2 za każdego członka teamu oddzielnie)

* – wysokość opłat:

Typ stanowiska Dzień 1 1v1 Dzień 2 2v2 Dwa dni
Własny komp./laptop
12 miejsc
30 30 50
Nasz laptop
4 miejsca
15/17″ / i3 / 4GB / Grafika ded.
35 35 60
Nasz stacjonarny
8 miejsc
24″ / i5 / 8GB / GTX1060 3G
45 45 80

O rezerwacji miejsca w turnieju będzie decydowała kolejność wpłat, a nie otrzymanych e-maili. Poinformujemy Was o rejestracji mailowo po zaksięgowaniu wpłaty i dopiszemy na poniższą listę.

Jeśli macie ochotę wesprzeć pulę nagród zróbcie przelew na powyższe konto z dopiskiem: „Sponsoring Nagrody OTeS.19Q2 – Nick”, a jeśli chcecie wesprzeć organizatorów napiwkiem za organizację turnieju i zachęcić do zorganizowania kolejnego zróbcie przelew na powyższe konto z dopiskiem: „Napiwek OTeS.19Q2 – Nick”. Podziękujemy Wam na stronie turniejowej i naszym FB 🙂   /MAcSi

Osoby które wsparły pulę nagród (THX): .

Zarejestrowani uczestnicy:

Aktualnie zarejestrowani (zgłoszenia / potwierdzone / limit miejsc):

1v1: 2 / 0 / 24 osoby (Rothar, Nakayah – Ostrowiec

2v2: 1 / 0 / 12 teamów  (OldHenrykówGrandpas (Rothar, Nakayah) – Ostrowiec,)

 

Dodatkowe informacje / pytania: Forum Netwars lub nasz profil FB.

 

Plan imprezy (zarys):

Rozgrywki 1v1:

10:00-11:30 Zjazd i rejestracja uczestników, sprawy organizacyjne, losowanie grup.

12:00 – 15:00  Pierwszy etap rozgrywek: grupy. Wygrana 1pkt, przegrana 0pkt. Osoby z miejsc 1-2 przechodzą do kolejnego etapu. Wszystkie mecze zostaną rozegrane na tej samej mapie (wylosujemy ją przed rozpoczęciem rozgrywek). W przypadku takiej samej liczby punktów, o awansie decydują wyniki spotkań bezpośrednich, a w razie dalszego remisu dogrywka.

15:00 – 16:00 ew. przerwa 

16:00 – 21:00 Drugi etap rozgrywek: DE / BO3 (finały BO5). 

21:00 Zakończenie rozgrywek, wręczenie nagród. 

Rozgrywki 2v2:

10:30 – 11:00 Zjazd i rejestracja uczestników, sprawy organizacyjne, losowanie par

11:30 – 18:30  Rozgrywki BO3 SE. 

18:30 – 19:30 Mecze finałowe i o 3 miejsce BO5, zakończenie rozgrywek, wręczenie nagród.

 

 

Kolejne planowany termin: 21-22.IX


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *