Od 5.listopada rozpoczynamy fazę Beta uruchamiania klubu Game Over. Część usług będzie już dostępna w pełni, niektóre jeszcze w okrojonym zakresie. W tym czasie przewidujemy zniżki na korzystanie z klubu.

Do dyspozycji są 3 strefy:

Gamingowa – strefa płatna, gdzie można już skorzystać z 5 w pełni wyposażonych komputerów do grania (min. Core i5 lub odp. / 8GB / GTX1050/1060 / 24″/ fotel) oraz dodatkowych 3 na razie bez dedykowanych kart graficznych (można na nich pograć w Starcraft’a lub inne starsze tytuły). Docelowo będzie dostępnych 10 stanowisk. Na komputerach zainstalowane są launcher’y do najpopularniejszych gier: Battle.Net (Starcraft, Diablo, Heartstone, Overwatch), Quake Champions, Fornite, League of Legends, PUBG, World of Tanks, Steam (Counter Strike). Grać można po zalogowaniu się na swoje konto w wybranej grze. Nie udostępniamy kont z grami. Po zalogowaniu się, istnieje możliwość pobrania danych innych gier do biblioteki, do których posiadacie odpowiednie licencje. Opłaty pobierane za godzinę korzystania z komputera. Dostępne również karnety na 30 wejść (bez limitu czasu). Szczegóły w ofercie.

Chill – bezpłatna strefa dla naszych klientów; miejsce gdzie podczas gry można chwilę odpocząć lub poczekać na swoją kolej. Dostępne leżaki, pufy, stoliki. Można pokibicować graczom podczas stream’ów z wydarzeń gamingowych, wyświetlanych z projektora.

Play – bezpłatna strefa dla naszych klientów; udostępniana podczas event’ów (turnieje, spotkania, urodziny). Miejsce gdzie można pograć na konsolach zarówno tych starszych (retro), jak i nowych. Do dyspozycji będą m.in. XBOX, PS2*, PS3*, Nintendo, Atari, Sega itp. *-już są.

Istnieje możliwość wynajmu lokalu na szkolenia (8 komputerów + stoły dla 12 osób) lub imprezy okolicznościowe np. urodziny, spotkania, oglądanie relacji/stream’ów. Możemy zorganizować turniej w wybraną grę podczas takiego spotkania. Istnieje również możliwość organizacji gamingowych nocek. Szczegóły w ofercie.

W przyszłym roku planujemy kilka eventów e-sportowych, m.in. turniej Fornite, 3 x OTeS (turnieje Starcrafta) oraz długookresowe ligi: Ostrowiecką Ligę Quake Champions, Ostrowiecką Ligę Fifa i być może Ostrowiecką Ligę CS’a (ta będzie zależała od ilości chętnych drużyn). W międzyczasie incydentalne eventy typu nocki, lan party. Niebawem dodatkowe informacje o tych wydarzeniach.

W razie pytań zapraszamy do odwiedzin lub kontaktu (dane w stopce).

Poszukujemy osób, które biegle orientują się w kwestiach gamingu i e-sportu do pomocy przy organizacji przyszłych turniejów i event’ów.

Poszukujemy również sponsorów dla organizowanych turniejów. Jeśli jesteś zainteresowany partnerstwem lub sponsoringiem przyszłościowych imprez skontaktuj się z nami.

A jeśli masz ochotę wesprzeć klub w szybszym rozwoju, zapraszamy do wsparcia na platformie zrzutka.pl, gdzie można nabyć niektóre usługi w ramach przedpłaty.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *