Na stronie Info.Craft można się natknąć na różnie dziwne nazwy. Poniżej znajdziesz ich tłumaczenie 🙂

 

I.C. BOG – BeatOldGamers

2 razy w roku przy okazji spotkania EBTH będziemy organizować specjalny turniej Starcrafta I, w którym młodzi gracze będą mogli spróbować pokonać „dziadków” z OldSchoolTeam. Turniej przewiduje 2 fazy. Pierwsza eliminacyjna (w zależności od ilości uczestników to gra każdy z każdym / lub playoff) w 2 grupach: 1. osoby w wieku do 24 lat, 2. osoby w wieku 25+. Na tym etapie nagradzamy miejsca 1-3 w grupie młodszej. W drugiej fazie zmierzą się między sobą osoby, które zajmą miejsca 1-3 w obu grupach. Główne nagrody dla zdobywców finałowych miejsc 1-3.

 I.C. EBTH – EmigrationBackToHome

Sporo osób ze starej ostrowieckiej sceny SC przebywa obecnie poza Ostrowcem. Specjalnie dla nich organizujemy 3 razy w roku spotkania gamingowe. Dzięki ustalaniu terminów z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, każdy ma szansę na przygotowanie i przyjazd, aby się spotkać i pograć.

I.C. GS – GamingSpot

Niedługo uruchomimy miejsce spotkań dla graczy wraz z kilkoma stanowiskami (na początek 5) „Pro” dla drużyn e-sportowych, na których będzie można wspólnie trenować lub brać udział w eliminacjach i turniejach on-line, siedząc obok siebie wspólnie, co pozwoli na osiągniecie lepszych wyników.
Dysponujemy szybkim światłowodem oraz gigabitową siecią, także lagi są nam obce. Stanowiska będą odpowiednio wyposażone w akcesoria gamingowe, ale zawsze można przynieść swój komputer, klawiaturę lub myszkę.

I.C. LP – LanParty

Ideą LanParty są spotkania graczy oraz wspólne granie w ulubione gry za pośrednictwem sieci Lan. W dzisiejszych czasach gra podczas tych spotkań wykracza poza Lan, większość gier działa w trybie on-line, jednak idea wspólnego grania w jednym miejscu z możliwością bezpośredniego kontaktu między graczami pozostała bez zmian. Wystarczy przynieść własny komputer lub wypożyczyć na miejscu, skrzyknąć ekipę i zorganizować spotkanie, albo dołączyć do innej grupy i poznać nowych graczy. Podczas LanParty organizowane są też turnieje e-sportowe. Najpopularniejsze gry lanowe to Starcraft, Counter-Strike, Quake, Call of Duty, Battlefield, Fifa, League of Legends i wiele innych.

I.C. OST – OldSchoolTeam

Inaczej, jak nas niektórzy zaczynają nazywać, ekipa „kafejkowych dziadków”, czyli osób które tworzyły ostrowiecką scenę e-sportową kilkanaście lat temu w ICafe „INFO”. Dawni stali bywalcy mogą liczyć na specjalne zniżki i promocje oraz specjalne eventy specjalnie dla nich. Jeśli chcesz się zmierzyć z „dziadkami” zapisz się na LanParty oznaczone dopiskiem „OldSchoolTeam” – któryś dziadek wtedy będzie na pewno uczestniczył.

I.C. RL – RetroLeague

Planujemy zorganizowanie lokalnej ligi graczy w starsze gry e-sportowe takie jak: Starcraft I, Counter-Strike, Quake i inne. Rozgrywki będą się odbywały lokalnie u nas w GamingSpot. Dla zwycięzców sezonu atrakcyjne nagrody. Szczegóły niebawem.

 I.C. RTP – RentThisPlace

Chcesz zorganizować gamingowy lub e-sportowy event, spotkanie, turniej, szkolenie, warsztaty?
Istnieje możliwość wynajęcia całego lokalu oraz sprzętu lub dostosowanie go do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami.