Jesienią bądź gotów na walkę

Ostrowiecki Turniej e-Strategii  OTeS.18Q4

20-21.X.2018r.*

Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji Ostrowieckiego Turnieju e-Strategii (OTeS), podczas którego wyłonimy najlepszego stratega w klasycznej grze Starcraft:Broodwar (nie SC:R). Jest to jedna z najlepszych strategii czasu rzeczywistego jakie powstały. Aktualnie jest darmowa, także można ściągać instalować i szkolić się – jeszcze trochę czasu zostało.

Turniej odbędzie się w dniach 20-21.X.2018r. w reaktywowanym (dawne ICafe „INFO”) klubie Game Over ul. Trzeciaków 35a Ostrowiec Świętokrzyski. Turnieje cyklu OTeS będziemy organizować kwartalnie.

Udział w turnieju: jest darmowy, ale pobieramy zwrotną kaucję rezerwacyjną w wysokości 20zł. Limit wieku: 16+. 

Pula nagród:
na dzień dzisiejszy: gotówka 500+ oraz nagrody rzeczowe. Szczegóły bliżej turnieju. Nagradzamy miejsca 1-4 1v1 i 1-3. 2v2. Jeśli ktoś ma ochotę wesprzeć turniej i dodatkowo zasilić pulę nagród zapraszamy do kontaktu. 

System rozgrywek:  
20.X 1v1 max. 32 graczy Double Elimination (albo najpierw w grupach, a później SE jeszcze zobaczymy); drabinka turniejowa (robocza). Jeśli braknie czasu zastrzegamy możliwość przełożenia meczy pół- i finałowych na dzień kolejny.
21.X 2v2 max. 8 drużyn Single Elimination; drabinka turniejowa.

Transmisję z turnieju poprowadzimy na Twitch’u.

Dokładny terminarz rozgrywek podamy niebawem. W międzyczasie, jeśli czas pozwoli, zagramy nietypowe mecze typu 3v3, 4v4, będzie można zagrać na konsolach i postaramy się zorganizować inne atrakcje. 

Wszystkie mecze rozgrywamy na naszych komputerach po LAN’ie Face2Face ;). Istnieje możliwość podłączenia własnej klawiatury (USB)/myszki (USB)/słuchawek (2xJack). Nie przewidujemy udziału w turnieju przez internet.

Dla zainteresowanych będzie możliwość wynajęcia kawałka stołu z dostępem do internetu na własnego laptopa dla rozrywki poza turniejowej.

Na bieżąco uzupełniamy informacje o turnieju w tym dokumencie, także zapraszamy do jego śledzenia oraz naszego profilu na FB/infocraftpl.

Biorąc udział w wydarzeniu wyrażasz m.in. zgodę na publikację swojego wizerunku i danych w internecie oraz mediach drukowanych.

Partnerzy/Sponsorzy: (zapraszamy do współpracy)

Patronat: (zapraszamy  media do współpracy)

 

 

Kontakt do organizatora:  MAcSi (Maciej Sindalski) e-mail: biuro(at)infonetsc.pl tel.: 412482400

 

 

Zasady rejestracji:

Udział w turnieju jest darmowy. Pobieramy jednak zwrotną kaucję rezerwacyjną w wysokości 20zł, która zostanie zwrócona zawodnikowi w momencie stawienia się na turnieju. W razie nieobecności (bez względu na powód) opłata przepada, a mecze zostają oddane walkowerem. Ma to na celu zabezpieczenie miejsc dla osób poważnie myślących o turnieju. O przyznaniu miejsca będzie decydowała kolejność wniesienia opłat rezerwacyjnych. Zastrzegamy sobie zaproszenie wybranych graczy jeszcze przed otworzeniem rejestracji.  Rejestracja zostanie przeprowadzona w 2 etapach. Pierwszy etap offline wystartuje w połowie sierpnia – będzie można zapisać się na miejscu w klubie (turniej organizujemy w pierwszej kolejności dla lokalnych graczy). Jeśli po tym etapie zostaną wolne miejsca z początkiem września otworzymy rejestrację online. A jeśli po tym etapie również zostaną wolne miejsca, będzie można się zapisać w dniu turnieju. Szczegóły wkrótce. 

Zarejestrowani uczestnicy:

Aktualnie zarejestrowani (zgłoszenia / potwierdzone / limit miejsc):

1v1: 0 / 0 / 32    2v2: 0 / 0 / 8

Regulamin:

w przygotowaniu

Rozgrywki 1v1:

w przygotowaniu

Rozgrywki 2v2:

w przygotowaniu

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *